Vše kolem našeho teamu na jednom místě.

Změna názvu našich ROM

27. dubna 2013 v 20:09 | petulinka1 |  Naše ROM
Jak už název napovídá, v uplynulé (a ještě stále nedávné) době došlo ke změně názvu ROMek produkovaných našim týmem (hlavně stevebossem). Důvod je prostý - původní název byl příliš dlouhý a začali jsme proto hledat název kratší, který by vystihoval naši práci. Jenže jsme nevěděli, jaký název vybrat - většina těch, co nás napadaly, už byla použitá u jiných ROM. Třeba i u telefonů jiných výrobců, než je Sony. A to by mohlo uživatele zmást.
Proto steve nejpve vytvořil na fóru vlákno, kam mohl kdokoliv psát své návrhy. Návrhů se nám sešlo celkem velké množství a proto jsme byli nuceni vybrat z nich ty nejlepší. Jen bylo velmi těžké se rozhodnout, a tak jsme opět přistoupili na demokratický způsob - anketu. Na obrázku dole můžete vidět všechny kandidáty na názvy ROMky včetně vítěze.


Pro rekapitulaci: Připravovaná ROM ponese název uniQue, bude samozřejmě v několika barevných variacích a JirikH pro ni připravil i krásný banner. Ten měl sice ještě dva bratříčky, ale na plné čáře vyhrál ten, který právě vidíte dole.
Touch of perfection

Jak se Vám líbí nový název a banner? Jste spokojeni? O názor se s námi můžete podělit na fóru xperia.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama