Vše kolem našeho teamu na jednom místě.

Dark apps pro Jelly bean XV, XT, XZ

27. dubna 2013 v 23:09 | petulinka1 |  Xperiat T, TX, V, Z
Všichni jste určitě dlouho toužebně čekali, než se na Vašem miláčkovi objeví hláška o tom, že je dostupná nová verze OS. Nadšení z Jelly beanu ovšem u některých opadlo ve chvíli, kdy zjistili, že kontakty, SMSky, kalendář, email a jiné aplikace jsou celé v bílém kabátku. A když Vám ve tmě zasvítí do očí něco tak agresivního, tak to se radši na ten telefon ani nedíváte Úžasný
Dlouho se do úprav nikomu nechtělo nebo to řešili "oklikou" přes kompletní úpravu grafiky. Jinak řečeno, šli s tankem na komára. Ale my jsme si řekli NE! a snažili se najít cestu, jak upravit jenom samotné aplikace, aby si nemusel každý měnit celou grafiku.
Nejvíc práce to dalo zpočátku asi mně. Upravila jsem toho bezpočet, až se to stevovi nechtělo věřit. Pak se na to jednou podíval on a jednoduchá úprava, která vyřešila velkou část vzhledu, byla na světě. Pak už stačilo jenom dodělae pár detailů, upravit detaily a mohlo se testovat na plno.
Tak vznikl Dark phonebook/dialer.
Další aplikace už šly jedna za druhou. Následovala lehká úprava SemcPhone, Conversations, v současnosti už máme hotový i email a pracuje se na kalendáři. To vše do tmavé barvy, na kterou se přecijenom lépe kouká Usmívající se


Uspesne otestovane na:

Xperia V LT25i fw.490, fw.140 (THX ja)
Xperia T LT30p fw.489, fw.140 (THX Patres1989)
Xperia T LT30p Bond edition fw.489, fw.140 (THX Zafael, Supersonic, Kemachi)
Xperia TX LT29i fw.411 (спасибо Alex II)
Xperia Z fw.434 (THX Jozef Cmar)


Odkazy ke stažení:

Phonebook

Conversations (SMSky)

Email

Instalujte klasicky přes CWM. A nezapomeňte si udělat zálohu!

A jak to všechno vypadá? Posuďte sami:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ALyncillussy ALyncillussy | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 18:14 | Reagovat

This condition is fairly limited to the reproductive system and could have several causes like a results of injury or abnormal blood flow inside testicles.  Use these circumspectly however, because they may lower blood glucose levels, that's an undesirable effect in males whose blood glucose levels are properly balanced.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama